Az építkezés során a meglévő romos épület teljesen felújításra került, új homlokzatot kapott, és a beköltöző szervek igényeinek megfelelően megszépült a belső kialakítás is.
A projektet alkotó 5 épület (Camshaft, Steering, szociális épület, tesztelő és porta) előregyártott szerkezetének építése folyik, továbbá megkezdődött a házak burkolása, a trapézlemez szerelése.
A projektet alkotó 4 épülettömb (összesen 212 lakás) párhuzamosan épül. A pinceszinti szerkezetépítési munkák megkezdődtek, alaplemezek és pincei falak készülnek, a daruk állnak.
Sopron és talán az ország egyik legszebb utcájában, az Alsó Lőverekben a Villa sor 16. szám alatt felúított Flóra Villa önmagában is különleges értéket képvisel: a Villa sor legreprezentatívabb épülete.
Új felületen mutatkozik be a dunaszentgyörgyi Műszaki Szállónk. A cél, hogy a Grabarics Development Kft. fejlesztésében és a Grabarics Kft. kivitelezésével megépült szállót minél nagyobb közönségnek mutathassuk meg a jövőbeli együttműködések reményében.
Izgalmas projekttel lépett be a Grabarics Dekorbeton a sportpályák világába, mintegy 2.600 db rázókövet szállítottunk a balatonfőkajári versenypályára!
Fontos számunkra az Óbudai Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi Karával való együttműködés, kiemelt figyelmet fordítunk rá, hogy a nálunk munkát teljesítő duális hallgatók tartalmasan töltsék idejüket, és minél szélesebb körben szerezzenek tapasztalatokat.
Decemberben átadásra kerültek a hazai építőipar legrangosabb elismerései Budapesten az ÉVOSZ évzáró gáláján, ahol vállalatunk több kitüntetésben is részesült.